Dyżury pracowników

Prowadzący Dyżury / urlopy Pokój Telefon e-mail
dr Ruxandra Ana 2.38 ruxandra.ana@amu.edu.pl
mgr Yuliia Andriichuk 2.14 yuliia.andriichuk@amu.edu.pl
mgr Zofia Bieńkowska zofia.h.bienkowska@gmail.com
prof. UAM dra hab. Natalia Bloch

środa 10:45-12:15

2.32 61 829 13 84 nbloch@amu.edu.pl
dra Zofia Boni

po uprzednim umówieniu się mailowo (MS Teams)

2.35 61 829 13 87 zofia.boni@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab. Anna Weronika Brzezińska

środa 13.00-14.00

2.29 61 829 13 81 awbrzez@amu.edu.pl
mgr Anita Brzyszcz

poniedziałek 12:15-13:45

2.13/2.14 anibrz@amu.edu.pl
prof. dr hab. Michał Buchowski

poniedziałek 10:00-11:30

2.17, 2.12 61 829 13 75 mbuch@amu.edu.pl
mgr Franciszek Chwałczyk franciszek.chwalczyk@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab. Agnieszka Chwieduk

środa 9:00-10:30

2.30 61 829 13 82 agach@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab. Wojciech Dohnal

poniedziałek 10:30-12:00

2.11 61 829 13 69 wdoh@amu.edu.pl
mgr Joanna Dworzecka

środa 12.30-14.30

2.13/2.14 61 829 13 71/61 829 13 72 adworzecka@wp.pl
mgr Aleksandra Dzik

wtorek 11:00-12:30

2.14 aleksandra.dzik@amu.edu.pl
dr Karolina Dziubata

codziennie 07:30-15:30

2.39 61 829 13 90 karolina.dziubata@amu.edu.pl
mgr Ewelina Ebertowska

wtorek 9:00-11:00

2.13/2.14 61 829 13 71/61 829 13 72 ewelina.ebertowska@amu.edu.pl
mgr Karolina Echaust

po uprzednim umówieniu się mailowo

2.13 61 829 13 71 ke05@amu.edu.pl
dr hab. Piotr Fabiś

środa 14:00-15:30

pok. 2.33 61 829 13 85 pfabis@amu.edu.pl
dr Mariusz Filip

poniedziałek 10:30-11:00
środa 13:00-13:30

2.35 61 829 13 87 mfilip@amu.edu.pl
mgr Adriana Garbatowska 2.13 ada.garbatowska@wp.pl
prof. Elżbieta M. Goździak 2.34 61 829 1386 emg27@amu.edu.pl
mgr Longin Graczyk
mgr Kamila Grześkowiak

poniedziałek 9:00-11:00 (MS Teams)
wtorek 9:00-11:00 (MS Teams)

2.13/2.14 61 829 13 71/61 829 13 72 kamila.grzeskowiak@amu.edu.pl
prof. dr hab. Zbigniew Jasiewicz 2.26 660 039 696 jasezb@amu.edu.pl
dr Marek Jaskólski marek.jaskolski@amu.edu.pl
dr Łukasz Kaczmarek

wtorek 11.00-12.30

2.31 61 829 13 83 lukaszk@amu.edu.pl
mgr Marta Kluszczyńska 2.13/2.14 61 829 13 71/61 829 13 72 marta.kluszczynska@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab. Bartosz Korzeniewski 2.5 61 829 13 63 bartek73@amu.edu.pl
dr Małgorzata Kowalska

środa 13:30-14:30

2.35 61 829 13 87 malgorzata.kowalska@amu.edu.pl
prof. dr hab. Waldemar Kuligowski

poniedziałek 13.00-14.00
środa 11.45-12.45.

2.8 61 829 13 66 walkul@amu.edu.pl
prof. Bogusław Linette 2.26
prof. UAM dr hab. Aleksandra Lis-Plesińska

środy 9:30-11:00 (MS Teams)

2.34 61 829 13 86 alis@amu.edu.pl
dr Jan Lorenz

poniedziałek 11:00-12:00
wtorek 13:00-14:00

2.29/2.46 61 829 13 81 jan.lorenz@amu.edu.pl
prof. UAM dra hab. Izabella Main

czwartek 9.30-10.30

2.34 61 829 13 86 imain@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab. Katarzyna Marciniak

poniedziałek 9:00-12:00
wtorek 11:30-12:30

2.9 61 829 13 67 kasiamar@amu.edu.pl
mgr Justyna Marcinkowska

kontakt emailowy

2.13 61 829 13 71 justyna.marcinkowska123@gmail.com
mgr Ewa Nowak

codziennie 7.30-15.30

2.17 61 829 13 76 etnolo@amu.edu.pl
mgr Karolina Pawłowska karolina.pavlovska@gmail.com
prof. UAM dr hab. Danuta Penkala-Gawęcka 2.6 61 829 13 64 danagaw@amu.edu.pl
mgr Monika Piosik
mgr Stanisława Piotrowska

środy 09:00-10:30 (MS Teams)

2.14 +48 61 829 13 71 staszka.piotrowska@gmail.com
prof. UAM dr hab. Adam Pomieciński

poniedziałek 15:45-17:15

2.7 61 829 13 65 adpom@amu.edu.pl
prof. dr hab. Aleksander Posern-Zieliński 2.26 61 829 13 78 alpoz@amu.edu.pl
dr Robert Rydzewski

Urlop naukowy

robert.rydzewski@amu.edu.pl
mgr Elżbieta Sanou

wtorek 14:00-16:00

2.13/2.14 61 829 13 71/61 829 13 72 elzsta@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab. Jacek Schmidt

wtorek 08:00-09:30

2.15 61 829 13 91 jschmidt@amu.edu.pl
mgr Michał Sita 2.14 michal.sita@amu.edu.pl
dr Mikołaj Smykowski

poniedziałek 14:15-15:45

2.33 mikolaj.smykowski@amu.edu.pl
mgr Alexandra Staniewska 2.14 61 829 13 71/61 829 13 72 alesta@amu.edu.pl
prof. UAM dra hab. Agata Stanisz

wtorek 13.00-14.30

2.28 61 829 13 80 stanisz@amu.edu.pl
dr hab. Zbigniew Szmyt

piątek 13:30-15:00

2.32 61 829 13 84 szmytz@amu.edu.pl
mgr Hubert Tubacki

wyjazd badawczy (kontakt mailowy)

2.14 hubert.tubacki@amu.edu.pl
prof. dr hab. Ryszard Vorbrich

wtorek 13:00-14:00 (MS Teams)
środa 14:00-14:30 (MS Teams)

2.10 61 829 13 68 vorbrich@amu.edu.pl
dr Hannah Wadle

poniedziałek 16:30-17:30

2.31 61 829 13 83 hanwad@amu.edu.pl
mgr Elżbieta Wiejaczka elzbieta.wiejaczka@amu.edu.pl
mgr Ewelina Wojdak

kontakt mailowy

2.13 608 791 352 ewel.wojdak@gmail.com
Paloma Yáñez Serrano palo_yase@hotmail.com
Boaz Yardeni